V pondělí 13.srpna 2018 proběhla v U-krytu úspěšně akce Podzemní mix s parkourem! Program se mimořádně vydařil, zájem byl i přes prázdninové období enormní. Klub praskal ve švech, akce se během dopoledne zúčastnilo přes 60 dětí v doprovodu mnoha dospělých. Jsme velmi potěšeni z této účasti a zájmu dětí i rodinných příslušníků o naše služby. Hlavním bodem programu byla přednáška, workshop a praktické ukázky parkouru v podání zkušeného trenéra Lubomíra "Lubo" Bauma z týmu IMPROVE YOURSELF.

Tento relativně mladý sport se stal extrémně populárním především mezi chlapci všech věkových kategorií. Řada z nich přichází do U-krytu již velmi dlouho, aby využili vybavení klubu k nácviku parkouru. Trenér Lubo na závěr akce vyjádřil své překvapení a nadšení nad pokročilými dovednostmi našich klientů. Tvrdý trénink se tedy vyplácí! Lubo věnoval čas ke zdokonalení zkušenějších parkouristů, ale i k předání úplných základů nováčkům.

Současně měly děti možnost zúčastnit se soutěží o sladké odměny, které probíhaly paralelně s programem parkouru. Svou zábavu si tedy našel každý a zároveň se všichni návštěvníci mohli seznámit s prostory, pracovníky a vybavením klubu.

Na stručný průběh akce se můžete podívat také v následujícím videu, které zachytila a zpracovala jedna z dlouhodobých klientek klubu a poslala nám odkaz:

Jsme velmi rádi za vaši přízeň!