Klub je otevřený opět každý pracovní den!

Letní prázdniny jsou za námi a jako každý rok, tak i letos se mění naše provozní doba. Nebudeme už vycházet každý den ven na street jako o prádninách, ale uvítáme vás v našem klubu ve Frýdku pod 11.základní školou (Jiřího z Poděbrad 3109), kde sídlíme v bývalém protiatomovém krytu. Pokud se s námi přesto chcete potkat na streetu, je to možné každé úterý od 15 do 17 hodin.
Intenzivně jsme zapracovali na rekonstrukci prostor klubu, abychom vám mohli nabídnout ještě příjemnější prostředí pro bezpečné trávení vašeho volného času a poskytnutí pomoci v nepříznivých životních situacích. Klub je v průběhu školního roku otevřený každý pracovní den, tedy vždy kromě víkendů a svátků, od 13.30 do 19 hodin s výjimkou úterý, kdy je provozní doba pouze od 15 do 17 hodin.

Nezapomeňte, prosím, že kromě úterý začíná každá provozní doba naslouchárnou! Naslouchárna je čas určený pouze k rozhovorům s pracovníky, ostatní vybavení klubu v tomto čase není k dispozici. Pokud si chceš přijít s námi promluvit a máš raději soukromí a klid, tak přijď kdykoliv kromě úterý od 13.30 do 14.30 hodin. Od 14.30 do 19 hodin si s námi můžeš samozřejmě taky povídat, ale i využívat další možnosti klubu jako například stolní hry, žíněnky na gymnastiku a parkour, hudebnu s bícími a klávesami, kutilnu s bohatým nářadím pro výrobky ze dřeva, kovu a dalších materiálů, minigolf, ping-pong a jiné.


Srdečně vás zve tým pracovníků klubu U-kryt!

Otevírací doba po rekonstrukci klubu_září 21

street frýdek.jpg